O nás

Jsem e-shop, který nabízí svým zákazníkům kvalitní nástroje pro pečení a cukrařinu. Naše práce je pod záštitou velkoobchodu Emka plus s.r.o., který má již dlouhou tradici na trhu a dodává mnoha profesionálním pekařům i kuchařům nástroje i suroviny pro jejich každodenní činnost. Díky vzájemné komunikaci mezi živnostníky a velkoobchodem víme, které nástroje a značky jsou mezi profesionály žádané. Ty nabízíme i menším živnostníkům či domácnostem, kteří chtějí své pečení zefektivnit za velkoobchodní ceny. Náš e-shop tak nemá problém dodávat zboží po jednotlivých kusech, či rovnou paletové zboží.


Rainforest Alliance Certification Seal

Velkoobchod Emka plus je držitel certifikátu Rainforest Alliance Certification Seal, který představuje vizi cesty udržitelnosti založené na neustálém zlepšování, transparentnosti a sdílené odpovědnosti mezi zemědělci a společnostmi za dosažení poslání ve vytváření lepší budoucnosti pro lidi a přírodu tím, že se odpovědné podnikání stane novým normálem. Tento certifikát se musí neustále obnovovat a plnit jeho přísná kritéria.

Pekařské droždí

Jsme jedny z největších dodavatelů pekařského droždí na český i zahraniční trh. Umíme pekařské droždí dodávat od různých výrobců. V rámci naší dlouholeté zkušenosti dokážeme zaručit dodávanou kvalitu, na kterou si brzy také zvyknete.

Moderní sklad

V roce 2018 byl dokončen nový moderní sklad, který odpovídá všem normám a moderním trendům dnešní doby. Pro zkvalitnění našich služeb hraje moderní sklad klíčovou roli, jelikož nám pomohl rozšířit sortiment. Nový sklad má větší polohu a nové technogie, které dále pomáhají v logistice.